Ślub Jana Kazimierza

Śluby Lwowskie

Wiosna 2020 roku

Jedziemy zobaczyć piękny Lwów i tam, w Katedrze łacińskiej pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP odnowić – w imieniu naszej Parafii – Śluby lwowskie złożone przez Jana Kazimierza 1 kwietnia 1656 roku przed Obrazem Matki Bożej Łaskawej.

Ślub Jana Kazimierza

Śluby Lwowskie

Wiosna 2020 roku

Jedziemy zobaczyć piękny Lwów i tam, w Katedrze łacińskiej pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP odnowić – w imieniu naszej Parafii – Śluby lwowskie złożone przez Jana Kazimierza 1 kwietnia 1656 roku przed Obrazem Matki Bożej Łaskawej.

Termin

Proponowany termin:

  • Wiosna 2020 roku
  • 5 dni / 4 noclegi

Noclegi:

 

Program

Program

To dopiero tylko pierwsze pomysły!

1. dzień

2. dzień

3. dzień

4. dzień

  • Ciąg dalszy zwiedzania miasta.
  • Wieczorem wyjazd na granice
  • Nocleg w Kalwarii Pacławskiej

5. dzień

  • Łańcut – Zamek.
  • Powrót do Krakowa

Program jest ramowy i może zostać zrealizowany w innej kolejności.