przy Parafii św. Kazimierza królewicza w Krakowie

Konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny

Miejsca święte, polskie, ważne   Facebook

Czas urlopów i wakacji powoli odchodzi w przeszłość, ale z pewnością mamy wiele wspomnień zapisanych na elektronicznych kliszach naszych aparatów fotograficznych.

Proponujemy podzielenie się tymi wspomnieniami i zapraszamy do udziału w Konkursie fotograficznym pod tytułem „Miejsca święte, polskie, ważne”.

Konkurs rozstrzygnięty

Na Konkurs fotograficzny (do środy 6.11) nadesłano 102 zdjęcia z czego Komisja konkursowa – pod przewodnictwem Małgorzaty Rawskiej i Jacka Bednarczyka – wybrała 19 zdjęć 7 autorów. Przyznano 3 podwójne miejsca i jedno wyróżnienie.

Nagrody Laureatom wręczono podczas "Wieczoru Pieśni Patriotycznej" 11 listopada o godz. 19.00. Wyniki Konkursu i nagrodzone zdjęcia w albumie "Konkurs fotograficzny 2019".

Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnej edycji Konkursu.

Kasyno Szlacheckie we LwowieRegulamin Konkursu:

 • Organizatorem Konkursu fotograficznego jest Koło PTTK „Królewicz” przy Parafii św. Kazimierza, królewicza.
 • Konkurs jest adresowany do fotografów-amatorów mieszkających na terenie Parafii św. Kazimierza w Krakowie, czyli... wszystkich mieszkańców Grzegórzek.
 • Zdjęcia konkursowe należy przypisać do jednej z trzech kategorii:
  1. „Miejsca święte” – to zdjęcia ukazujące świątynie (nie tylko katolickie), miejsca kultu, obrzędy czy przedmioty związane z wiarą i religią.
  2. „Miejsca polskie” – czyli zdjęcia obrazujące piękno naszej Ojczyzny, miejsca o szczególnym znaczeniu historycznym, ślady polskie na dalekiej ziemi.
  3. „Miejsca ważne” – ta kategoria zawiera zdjęcia pokazujące to, co (z różnych racji) jest dla nas ważne, cenne w życiu osobistym czy społecznym...
 • Jeden uczestnik może przysłać maksymalnie 5 zdjęć w każdej z powyższych kategorii na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6 listopada tego roku. W treści maila trzeba podać dane uczestnika oraz określić kategorię zdjęcia.
 • Komisja konkursowa nie będzie znała autorów, a dostanie do oceny tylko zdjęcia.
 • Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się podczas „Wieczoru pieśni patriotycznych” w dniu 11 listopada 2019 roku.
 • Na zwycięzców czekają nagrody :)

Back to top