przy Parafii św. Kazimierza królewicza w Krakowie

Kościół św. Kazimierza w Wilnie

Błękitek

Konkurs fotograficzny
"Nasze Grzegórzki"

Dostrzegamy piękno wokół siebie  

W czasach różnego rodzaju ograniczeń, podziałów i obaw chcemy z optymizmem i nadzieją na powrót "do normalności" podzielić się unikatowym pięknem naszego Osiedla. Wszyscy przecież zgadzamy się, iż „Nasze Grzegórzki” są piękne i jedyne w swoim rodzaju, nawet w czasie ograniczeń! Stąd pomysł tego Konkursu.

Konkurs zaplanowany jest on w kilku odsłonach. Na początek chcemy zaprosić Was do zabawy (gry edukacyjnej) polegającej na odgadywaniu miejsc, gdzie zostały zrobione konkretne zdjęcia lub co przedstawiają.

Przez najbliższe dwa tygodnie, od 16 do 27 listopada włącznie (od poniedziałku do piątku), o godz. 12.15 będą publikowane 3 zdjęcia zdjęcia na stronie Katolickiego Domu Kultury. Prosimy o odpowiedzi na zamieszczone w poście pytania.

Życzymy dobrej, pożytecznej wspólnej zabawy.

Zapraszamy do lajkowania, czyli głosowania poprzez naszego fanpage.

Konkurs rozstrzygnięty. Oto zwycięskie zdjęcia.

 

Regulamin Konkursu:

  • 1) Organizatorem Konkursu jest Katolicki Dom Kultury oraz Koło PTTK „Królewicz”.
  • 2) Konkurs adresowany jest do Mieszkańców Grzegórzek oraz tych, którzy tę część miasta z różnych racji darzą sympatią.
  • 3) Zdjęcia powinny ukazywać przede wszystkim piękno Grzegórzek, miejsca ważne dla lokalnej społeczności czy po prostu ciekawe lub zapomniane.
  • 4) Każdy uczestnik może w dniach od 21 listopada do 4 grudnia 2020 roku przesłać maksymalnie 5 zdjęć na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wysyłając je wyraża zgodę na ich publikacje.
  • 5) W sobotę 5 grudnia zdjęcia zostaną opublikowane na fanpage KDK i przez tydzień (do niedzieli 13.12 włącznie) będzie możliwość publicznego głosowania.
  • 6) Oficjalne ogłoszenie zwycięzców nastąpi 14 grudnia.
  • 7) Przewidziane są nagrody oraz wystawa zdjęć konkursowych.

 

Back to top